Jíst podle jídelníčku? Ano, nebo je to jen vyhození peněz? RECENZE KLIENTKY.

„…nejen, že jsem se zbavila přebytečného tuku, ale vrátila se mi energie, které se mi v průběhu dne nedostávalo. A největší pochvala za těch šest týdnů byla od mé dcery: “Mami, už nevypadáš unavená životem..“…“

Zpětná vazba ve formě osobního dopisu a video reference od klientky, která si prošla službou výživový koučink

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Tento článek je zpětnou vazbou mojí klientky, která si prošla službou výživový koučink. Její osobní dopis není mnou nijak neupravený, je zkopírovaný z emailu tak, jak mi ho poslala:

Mgr. Alexandra Petrů

Učitelka na VŠ

Milá Mirko,

Již dlouho jsem zkoumala na různých platformách různé výživové poradce a jejich služby orientované na sestavování jídelníčku. Bohužel, nebo, bohudík, nevyhovovali kritériím, jež jsem si nastudovala, že by měl výživový poradce splnit.

Úplně jsem nepotřebovala hubnout, ale chtěla jsem se cítit dobře. Byla jsem vegetariánka, ale nějak podvědomě jsem cítila, že moje strava není vyvážená. Zároveň jsem toužila vrátit se k veganství, ale s tím, že tělo bude dostávat vše, co potřebuje. Poslední moje dvouletá veganská zkušenost totiž skončila nedostatkem živin a energie.

Také  jsem si říkala, že sestavení jídelníčku jsou asi vyhozené peníze, že když si stáhnu a budu se orientovat podle kalorických tabulek, tak si dokážu přeci poskládat jídelníček sama, ne? Až na to, že kalorické tabulky jsou fajn, jen jsem jedla to stejné dokola a celé to bylo takové nudné a nezábavné.

A tak jsem se rozhodla Vás oslovit, neboť jsem s Vámi měla výbornou zkušenost z fitka. Začala jsem Vás sledovat na sociálních sítích a překvapeně zjistila, že jako jedna z mála sestavujete i veganské jídelníčky. Aleluja!!!

A i když už jsem Vás znala, stejně mě Váš profesionální přístup, vstřícnost, otevřenost a srdečnost překvapily. Jako, měla jsem nějakou představu, jak bych chtěla, aby naše spolupráce probíhala, ale toto bylo opravdu nad očekávání a moji fantazii.

První osobní schůzka, kde jste chtěla vědět vše o mém životním stylu tak, abyste mi dokázala poskládat jídelníček na míru, mě přesvědčila, že by Vás měli oslovit všichni, kdo uvažují, že by chtěli něco na svém životním stylu změnit. 

A pak jste mi poslala sestavený jídelníček na první týden s tím, ať vyzkouším, jak mi vyhovuje, dáme si vědět, co je potřeba změnit a jak.

Wow, jakože cože? To je bomba, takže ne, že jídelníček rovnou na 4 týdny, jak jsem viděla u jiných a nazdar 🙂 , ale vysoce individuální přístup. Kdykoli jsem se Vám mohla ozvat, poslat zprávu či hlasovku a vždycky jste reagovala ihned. 

A k jídelníčku? Jsou ještě nějaká superlativa, která jsem nepoužila? Takže…výborný, chutný, barevný, kreativní, zdravý, inspirativní a plný energie.

Během naší spolupráce se mi staly výborné historky. První, kdy jsem šla na preventivní prohlídku k lékaři, a sestra v ordinaci říká: „Jsem Vás ani nepoznala, Vy záříte.., hrozně Vám to sluší, Vy máte novýho chlapa, že jo..?“ Tak jsem odpověděla: „Ne, já mám Mirku…“ 🙂

A druhá s mými studenty. Po zkoušce mi jeden student říká: „Paní magistro, můžu se Vás zeptat na něco osobního?“ A protože učím sociální práci a se studenty máme úzké vazby, tak jsem řekla, že ano… Jaké překvapení. “Prosím, neuražte se, ale co je u Vás v osobním životě nového, že jste celá taková jiná, usměvavá, zářivá a spokojená…?“ Nevím, na co narážel, ale odpověď ho evidentně překvapila. „No, plním si sny a nechala jsem si sestavit jídelníček od Mirky P.“ Tímto ale neskončilo 🙂 , přišla od něj ještě dobrá rada ….“Tak v tom pokračujte, evidentně Vám to svědčí..“ 🙂 Díky Mirko a díky moji milí studenti.

Co bych Vám ještě chtěla říci na závěr, že jídelníček chutná i mojí šestnáctileté dceři. Když  se blížil konec naší spolupráce, tak jsem doma vyslechla: „Mami, musíš ještě přiobjednat týdny, je to výborný..“ Ale co mě potěšilo asi nejvíce – nejen, že jsem se zbavila přebytečného tuku, ale vrátila se mi energie, které se mi v průběhu dne (většinou po obědě to začalo a klesalo) nedostávalo. A největší pochvala za těch šest týdnů byla od mé dcery…“Mami, už nevypadáš unavená životem..“

Mirko, moc děkuji za vše, jste vážně skvělá! Saša

Spokojené ženy – klientka Saša a její dcera 🙂

CHCETE VYKROČIT ZE ZAČAROVANÉHO KRUHU HUBNUTÍ JEDNOU PROVŽDY?

Komentáře